Nacítá se...

FAQ

Pokud dostanete dokument od INTERNATIONAL RECOVER COMPANY ® , který potvrzuje prodlení s platbou , proveďte platbu co nejdříve. Byla vám poskytnuta služba, nebo vám byl prodán určitý produkt ... daná společnost je oprávněná vymáhat svůj dluh. Pokud neuhradíte faktury přímo, riskujete vstoupit do dluhové spirály, ze které se nebudete moci dostat ven.


V případě finančních potíží, kontaktujte právní oddělení pro nalezení ideálního řešení pro všechny zúčastněné strany.


Prodlení s platbou Vám může ovlivnit život ... Dovolte nám, abychom Vám pomohli najít řešení!

Ano.

INTERNATIONAL RECOVER COMPANY® dodržuje veškeré právní předpisy. Považujeme tuto činnost za čestnou povinnost.
Zprávy SMS, které posíláme, jsou pro Vás zcela zdarma. Toto je služba, kterou nabízíme tak, aby se Vám nenavýšily náklady.

Ano. Požadované poplatky jsou vždy v souladu nebo dokonce nižší než všeobecné platební podmínky pro naše klienty. Vaše prodlení s platbou vede k nákladům, finančním ztrátám pro našeho klienta. Tudíž musíte provést úhradu poplatků.

Naše právní oddělení je Vám k dispozici.

Můžete nás kontaktovat:

- e-mailem: ceska-republika(@)recover.eu

- prostřednictvím formuláře online

- telefonicky: +32 4 234 15 00

- nebo prostřednictvím sms: +32 490 117 111

 

Náš mnohojazyčný tým vyhoví co nejlépe Vašim požadavkům tak, aby spory byly vyřešeny co nejrychleji.

1- Od roku 1993 INTERNATIONAL RECOVER COMPANY® zpracovává osobní údaje jako důvěrné informace. Vynakládáme veškeré úsilí, abychom zabránili ztrátě informací.

2- Osobní údaje sdělujeme výhradně našim subdodavatelům (agenty obnoveni, ...) nebo právníkům, a děláme to jen pro úspěšné provedení misí, která nám je pověřena pro vymáhání pohledávek.

3- Vyhledáváme, organizujeme a zachováváme veškeré soukromé informace potřebné pro úspěšné plnění misi, která nám je pověřena.

4- Doba archivace je striktně vyžadována pro naši misi a pro dodržovaní našich regulovaných a právních povinnosti.

4a- Pokud je dotyčný nárok vrácen, systematicky odstraňujeme osobní údaje do 7 let od úplného podání spisu, v souladu s naší právní povinností archivovat daňové informace pro ověřovací účely.

4b- V případě hmotné (např. platební neschopnosti) nebo právní nemožnosti (např. konečné nepříznivé rozhodnutí, rozhodnutí, které potvrzuje předepsanou povahu nároku...) vymáhání dané pohledávky, odstraňujeme osobní údaje do 1 roku od zjištění nemožnosti využití.

4c- Pokud nám svěřená mise skončila před vymáháním dotyčného nároku, po 1 roce odstraňujeme osobní údaje.

5- Až dosud, INTERNATIONAL RECOVER COMPANY® nezaznamenala ztrátu dat.