Nacítá se...

Aktuality

Tok nevyplacených faktur- jak se zabýváme s vašimi soubory?

29/01/2020

V tomto videu vám vysvětlím, co budou odborníci s vašimi soubory dělat. Abychom na otázku odpověděli, podívejme se na tok nezaplacených faktur.

Co dělat s nezaplacenými fakturámi a jak je poslat?

21/11/2019

Rád vás najdu v tomto novém videu kterým se pokusím odpovědět na tuto otázku, kterou každy správce podníku si sám myslí v určitém okamžiku: Mám nezaplacené faktury. Jak je mohu poslat odborníkům v oboru?

 

Naše rada ohledně obsahu připomenutí

21/10/2019

V předchozím videu jsme hovořili o zasílání přípomínek na faktury. V tomto videu nábidnu vám rady týkající se obsahu připomínky.

Kdy, jak a kolik připomenutí pro fakturu?

24/09/2019

V tomto videu se pokusím odpovědět na otázku, kterou každý podnikatel si klade v určitém okamžiku:

Kdy, jak a kolik připomenutí fakturace bych měl poskytnout?

 

Editace faktur, nezbytný krok pro vaše platby

22/08/2019

V předchozím videu, sdílel jsem vám důležitost existence termínů a dobrých všeobecných platebníh podmínek na vašich faktur.

V tomto videu, budu mluvit o editaci faktury, nezbytným krokem k platbě vaší faktury.

 

Obecných platebních podmínek

12/06/2019

V předchozím videu jsme trvali na důležitosti předchozích kroků vymáhaní neuhrazených faktur.

V tomto videu vysvětlím, proč termíni a dobré platební podmínky uplatňované na odhady a faktury jsou nezbytné.

 

Nezaplacená faktura? Co dělat?

09/05/2019

4 kroky účinného administrativního toku

08/03/2019

Sníval na to už dávnější. Před šesti měsíci Boris převzal riziko a otevřel svůj vlastní podnik. Navrhoval různé služby firmám i jednotlivcům (tvorva log, rebranding, komunitní management, tisk atd.). První zákazníci se objevili rychle, stejně jakož i první nezaplacené faktury ... Jako každý podnikatel, ať už nový nebo ne, vaše práce vám zabere celý váš čas (7 dní / 7, někdy 24 h / 24). Často necháváte fakturaci a sledování příjmů, protože se vám nelíbí a je to časově náročné. Jakmile bude stanoven administrativní tok, sledování vašich výnosů bude jednoduché a efektivní.

Zde jsou 4 kroky účinného administrativního toku

Zobrazit více

5 doporučení, jak snížit neúčast na konzultacích

03/01/2019

Jako každý pondělí se psychologka Anna setká se svou přítelkyní , Valentýna dermatologkou. V tomto týdnu je Valentýna nervózní. Od rána se na konzultacích neobjevili další dva pacienti. Anna je také konfrontována často s tímto problémem. Mnoho pacientů si stěžuje, že termíny programování jsou příliš dlouhé. Prodloužení hodinových intervalech problém nevyřeší. Stále více pacientů si objednává více než jednoho odborného lékaře a prezentuje se pouze jednomu z nich. Programování provedené před několika měsíci jsou zapomenuty.

Zobrazit více